مقاومت جامبوبگ

ضریب ایمنی جامبوبگ و مقاومت بیگ بگ ها چقدر است؟

ضریب ایمنی جامبوبگ یکی از مهمترین مواردی است که صنعتگران برای حمل و نقل محصولات خود مورد توجه قرار می دهند. بررسی میزان امنیت محصولات در فرایند حمل و نقل با بیگ بگ ها برای حفظ سلامت کالاهای تولیدی از اهمیت بسیاری برخوردار است. هر یک از آن ها بسته به الیاف تشکیل دهنده و نحوه ساخت، میزان مقاومت تعیین شده ای دارند. به این ترتیب نمی توان ضریب ایمنی بیگ بگ ها را به صورت یکسان تعیین کرد.

انواع جامبوبگ و میزان مقاومت آن ها

مقاومت جامبوبگ در هر یک از مدل های یک بار مصرف، چند بار مصرف و… متفاوت است. در زیر برخی از ضرایب تعیین شده برای امنیت حمل کالاها در این محصولات را بررسی می کنیم:

  1. مدل های یک بار مصرف این محصولات با ضریب ایمنی 5:1- ارائه می شوند. انواع آن ها تنها یک بار مورد استفاده قرار گرفته و تا یک بار حمل کالا مقاومت دارند.
  2. دسته بعدی این محصولات مدل های چند بار مصرف هستند که با ضریب 6:1- شناخته می شوند. این جامبوبگ ها از درصد ایمنی بیشتری برخوردار هستند و تا چند مرتبه حمل کالا سالم باقی می مانند.
  3. برخی از این محصولات با ضریب ایمنی فوق العاده تولید می شوند و تا چند مرتبه قابل استفاده خواهند بود. ضریب ایمنی آن ها در حدود 8:1- است که مصارف چند باره از آن ها را میسر می سازد.
  4. برخی از این محصولات نیز برای حمل مواد خطرناک به کار می روند. انواع آن ها با در نظر گرفتن دستورات و قوانین سازمان ملل متحد تولید می شوند.

برای خرید جامبوبگ و استعلام قیمت بیگ بگ با ما تماس بگیرید.

 

بررسی مقاومت بیگ بگ

انواع جامبوبگ بر اساس ضریب ایمنی دسته بندی های به خصوصی در عرصه های صنعتی دارند. هر یک از این محصولات با ویژگی های به خصوصی شناخته می شوند. در حین خرید و سفارش این محصولات برای حمل کالاهای خود باید به نکات مهمی دقت داشته باشید. در این خصوص در نظر گرفتن برخی عوامل محیطی، جنس مواد به کار رفته در بیگ بگ ها و… از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برخی از نکات خرید این محصولات را در ادامه بررسی می کنیم.

مقاومت کیسه ها در برابر آفتاب

یکی از شاخصه های مهم برای خرید جامبوبگ توجه به دوام الیاف آن در برابر اشعه های مضر نور خورشید است. می دانید که نور خورشید می تواند بسیار آسیب زننده باشد. در صورتی که می خواهید محصولات خود را در این بسته بندی ها زیر نور آفتاب قرار دهید، باید کیفیت الیاف آن ها را در برابر این عامل محیطی مخرب در نظر بگیرید. برای این قبیل مصارف از مدل های به خصوصی از این محصولات استفاده می کنند. انواع پارچه های مقاوم به نور آفتاب در ساخت و تولید برخی از مدل های جامبوبگ به کار می روند. در ترکیبات مربوط به نخ پارچه های این بیگ بگ ها برخی مواد شیمیایی به کار رفته اند که ساختار آن ها را در برابر نور آفتاب مقاوم سازی می کنند.

به این ترتیب ضریب ایمنی محصولات مورد نظر بالاتر رفته و در برابر تابش مستقیم نور خورشید در ساعات متوالی دوام بیشتری خواهند داشت. این پارچه ها تا روزی 10 ساعت در معرض آفتاب سالم باقی می مانند و از ساختار کالاهایی که در آن ها قرار می گیرند نیز محافظت می کنند. برای جلوگیری از بروز خسارت در حمل و نقل محصولات باید حتما به این فاکتور مهم دقت داشته باشید.

کیفیت نخ دوخت دسته های جامبو بگ

ضریب ایمنی جامبوبگ در بخش های مختلفی از این محصولات مورد ارزیابی قرار می گیرد در این زمینه در نظر گرفتن جنس نخ دوخت دسته ها و تسمه های به کار رفته در جامبو بگ یک مسئله بسیار مهم و حیاتی است. در صورتی که به کیفیت این الیاف توجه داشته باشید، از پارگی هر یک از بخش های بیگ بگ در فرایند حمل و نقل پیشگیری خواهید کرد. بسته بندی محموله شما در هر یک از مراحل انبار داری در معرض آسیب های مختلفی قرار دارد. ممکن است در فرایند تخلیه، دسته ها و یا سایر بخش های دوخته شده پاره شوند. همچنین امکان آسیب رسیدن به این الیاف در معرض آفتاب نیز وجود دارد.

این مسائل کالاهای شما را با خطرات زیادی مواجه می کنند. پس در حین خرید باید حتما به ضریب ایمنی بیگ بگ و نخ ها و الیاف به کار رفته در دوخت و آماده سازی آن توجه داشته باشید. در نظر گرفتن تعداد دفعات مجاز استفاده از هر یک از این محصولات نیز بر حفظ ایمنی و کیفیت محصولات شما تاثیر می گذارد.

آشنایی با انواع بیگ بگ

یکی دیگر از شاخصه های مهمی که در حین خرید این محصولات مورد توجه قرار می گیرد، انواع دسته بندی های آن ها بر اساس نحوه دوخت و طراحی است. تنوع در میان این محصولات قدرت انتخاب صنعتگران را در میان آن ها افزایش می دهد. به این ترتیب می توان بر حسب نوع نیاز انواع آن ها را خریداری کرد. در این بخش در خصوص برخی از متداول ترین مدل های انواع بیگ بگ مواردی را بررسی می کنیم.

بیگ بگ های سرباز

اگر می خواهید ارزان ترین مدل این کیسه ها را خریداری کنید، مدل های سرباز انتخاب مناسبی برای شما خواهند بود. قیمت آن ها بسیار کمتر از سایر مدل ها تعیین می شود و به همین نسبت میزان حفاظت از محصولات داخل آن ها نیز کاهش می یابد. ضریب ایمنی این دسته از جامبوبگ ها کمی پایین تر از سایر مدل ها تعیین می شود.

بیگ بگ های درب لیفه

در این مدل بیگ بگ ها درب گونی توسط یک نخ دیگر بسته می شود و به قسمت بدنه آن یک پارچه دیگر را متصل می کنند. استفاده از این جامبوبگ ها سرعت عمل شما را برای فرایند بارگیری افزایش می دهد. استفاده از آن ها حفاظت از محصولات را افزایش می دهد. در عین حال هزینه های تعیین شده برای این دسته از بیگ بگ ها کمی بیشتر از سایر مدل ها است.

بیگ بگ های درب صندوقی

در این محصولات از یک تکه پارچه اضافی برای تکمیل بیگ بگ استفاده می شود. درب این بیگ بگ ها در فرایند حمل محموله به صورت کامل بسته خواهد شد. این مسئله مانع از نفوذ آب و رطوبت و سایر عوامل آسیب زا به داخل بسته بندی می شود. استفاده از آن ها زمان بسته بندی محصولات را کمی افزایش می دهد. اما به همین نسبت ضریب ایمنی حمل کالاهای مورد نظر مشتریان را افزایش خواهد داد. این کیسه ها اغلب به صورت یک بار مصرف مورد استفاده قرار می گیرند.

جمع بندی

در این گزارش در خصوص میزان مقاومت جامبوبگ ها در مدل های مختلف اطلاعاتی را بررسی کردیم. هر یک از دسته بندی های این محصولات مصارف بسیار زیادی در عرصه های صنعتی امروزی دارند و تولید آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. مقاومت بیگ بگ ها یک اصل اساسی است که در فرایند بسته بندی، بارگیری، حمل و نقل، پیاده سازی و انبار داری محصولات مورد توجه قرار می گیرد. در صورتی که کوچکترین خللی به این کیسه ها وارد شود، کل فرایند حمل محصولات با مشکل رو به رو خواهد شد. به این ترتیب به کیفیت ساختار محموله شما آسیب می رسد و خسارات جبران ناپذیری در محصولات مربوطه به وجود می آید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید