جامبوبگ قیر اصفهان

نمایندگی فروش جامبو بگ در اصفهان

جامبوبگ یا همان بیگ بگ در واقع به کیسه های بزرگی گفته می شود که جنسی شبیه به گونی دارند و از آن برای حمل و نقل و بسته بندی محصولات مختلف می توان استفاده کرد. در حالت کلی این مدل کیسه ها می توانند موادی با وزن 500 تا 2000 کیلوگرم را حمل کنند. نمایندگی های فروش جامبوبگ می توانند این کیسه ها را به صورت سفارشی و در انواع مختلف مقاوم در برابر رطوبت و یا حتی مقاوم در مقابل اشعه ماوراءبنفش تولید کنند.

در صورتی که برای کسب و کار خود به دنبال خرید جامبوبگ قیر هستید، باید بدانید در برخی شرایط یافتن نوع مناسب ممکن است چالش برانگیز باشد. مسلما بهترین خرید زمانی خواهد بود که محصول با کیفیت را با قیمت مناسب خریداری کنید.

نمایندگی فروش جامبو بگ در اصفهان

جامبوبگ قیر اصفهان نمایندگی های فروش بسیاری دارد که برای تولید و عرضه این محصولات از تکنولوژی روز استفاده می کنند. در این نمایندگی ها محصولات مختلفی به فروش می رسند که برخی از آنها عبارتند از:

  • جامبوبگ قیر
  • جامبوبگ 8 بند و 4 بند
  • بافل بگ
  • جامبوبگ یک تنی
  • و …

جامبوبگ قیر اصفهان توسط نمایندگی های فروش این محصولات در اصفهان به فروش می رسد. این محصولات دوستدار محیط زیست بوده و به همین دلیل جابجایی قیر و مواد دیگر با آنها موجب ایجاد آلودگی در محیط زیست نخواهد شد.

جامبوبگ قیر
جامبوبگ قیر

برای تولید جامبوبگ قیر از دستگاه های پیشرفته و مدرن به همراه مواد اولیه مرغوب و بهترین جنس پارچه استفاده می شود. در صورت خرید از نمایندگی های شناخته شده ای مانند جامبوبگ سپاهان می توانید از کیفیت محصول خریداری شده، اطمینان داشته باشید.

مرکز فروش جامبو بگ در اصفهان

همان طور که اشاره شد بیگ بگ قیر همان کیسه های پارچه ای هستند که در سایزهای بزرگ تولید می شوند. جنس پارچه این کیسه ها از پروپیلن است که به حالت ریزبافت تهیه می شود. در مراکز فروش جامبوبگ قیر اصفهان می توانید این کیسه ها را در انواع مختلف مشاهده کنید. علاوه بر این در صورت نیاز، این کیسه ها می توانند با توجه به سفارش مشتری به صورت لمینت دار و یا بدون آن سفارشی سازی شوند.

بیگ بگ قیر یکی از انواع جامبوبگ است که برای جابجایی و بسته بندی قیر مورد استفاده قرار می گیرد و از انواع پر کاربرد جامبو بگ ها به شمار می رود. با توجه به اینکه اصفهان به دلیل وجود کارخانه های پتروشیمی از شهرهای تولیدکننده قیر می باشد. صادرات این محصول نیز در این شهر رونق بسیاری دارد و به همین دلیل مراکز فروش جامبو بگ قیر در اصفهان نیز زیاد است.

جامبوبگ قیر را در اصفهان از کجا بخریم؟

جامبوبگ قیر اصفهان یکی از تولیدات پرفروش در این شهر به شمار می آید. استفاده از این محصول می تواند هزینه های باربری را کاهش داده و در نگهداری و حفظ سلامت قیر در طول باربری نیز تاثیر مثبتی خواهد داشت. چرا که جامبوبگ قیر علاوه بر مقاومت و استحکام بالا، از انعطاف پذیری زیادی نیز برخوردار است. انتخاب و خرید بیگ بگ قیر بایستی با توجه به ضریب ایمنی و حجم بارگیری ایمن انتخاب گردد.

برای خرید جامبوبگ در اصفهان باید از نمایندگی هایی خرید کنید که دارای سابقه و قدمت بیشتری باشند و محصولات باکیفیتی ارائه دهند. به عنوان مثال جامبوبگ سپاهان یکی از مراکز فروش بیگ بگ قیر در شهر اصفهان می باشد که محصولات مرغوب و با کیفیتی ارائه می کند.

جامبوبگ قیر با کیفیت را در اصفهان از کجا بخریم؟

با توجه به اینکه امروزه آمار فروش جامبوبگ قیر در حال افزایش است، تولیدکنندگان بسیاری هم سعی در تولید این محصولات و تامین بخشی از نیاز بازار دارند. از همین رو، روز به روز بر شمار تولیدکنندگان بیگ بگ قیر افزوده می گردد؛ ولی در این میان خریداران ترجیح می دهند محصول با کیفیتی را خریداری کنند که در عین حال قیمت کمتری داشته باشد. پس مصرف کنندگان مراجعه به چنین تولیدکنندگانی را در اولویت قرار می دهند و به دنبال اجناس مرغوب هستند.

برای خرید جامبوبگ قیر اصفهان بهترین محل، مراکز شناخته شده و معتبری از جمله جامبوبگ سپاهان است که قدمت و سابقه زیاد آنها نشان از تولید محصولات با کیفیت است. علاوه بر این شما می توانید در صورتی که دسترسی به مراکز معتبر ندارید، خرید خود را به صورت اینترنتی نیز انجام دهید. در این صورت دیگر به ناچار از مراکز ناشناخته که تولیدات بی کیفیتی دارند نیز خرید نخواهید کرد و می توانید بهترین محصول را برای خرید انتخاب کنید.

بیگ بگ قیر
بیگ بگ قیر

قیمت جامبوبگ قیر در اصفهان

در صورتی که قصد خرید جامبوبگ قیر اصفهان را دارید، باید اشاره کنیم این محصولات به قیمت های متفاوتی به فروش می رسند. این مساله به دلیل عوامل مختلفی است که می توانند قیمت نهایی را تحت تاثیر قرار دهند. یکی از این موارد تحمل حرارتی جامبوبگ ها است که در سه نوع زیر تولید می شود:

  • جامبوبگ هایی با تحمل حرارتی تا 110 درجه سانتیگراد
  • بیگ بگ قیرهایی با تحمل حرارتی تا 150 درجه سانتیگراد
  • بیگ بگ قیرهایی با تحمل حرارتی تا 450 درجه سانتیگراد

علاوه بر عامل فوق تراکم پارچه و نوع آن، میزان تحمل بار و اندازه بگ ها نیز در قیمت گذاری جامبوبگ ها تاثیرگذار هستند. در مورد بهترین نوع بیگ بگ قیر با قیمت مناسب باید اشاره کنیم که انواع یک تنی مکعبی قیمت مناسب تری دارند. این نوع بگ ها را می توان پس از پر شدن بلافاصله در داخل استخر پرتاب کرد تا به شکل گیری سریع آن ها کمک شود.

برای مناطق گرمسیر و یا استفاده در فصل های گرم سال، مدل تسمه ای پیشنهاد می شود. با وجود قیمت بیشتر، مدل تسمه ای ایستایی بهتری دارد و از این لحاظ گزینه مناسبی است. البته قیمت جامبو بگ قیر ثابت نیست و به دلیل نوسانات قیمت مواد اولیه مدام در حال نوسان و تغییر است.

نکته:

یکی از موارد مهمی که لازم است در زمان خرید بیگ بگ قیر همواره به یاد داشته باشید، دمای قیر در زمان ریختن آن در درون جامبوبگ است. این دما با نام دمای کاری در مشخصات جامبوبگ های قیر ذکر می گردد و باید در محدوده تحمل بیگ بگ های قیر و کاملا کنترل شده باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید