خرید جامبوبگ، سفارش با ابعاد مختلف و قیمت مناسب

خرید از تولید کننده جامبو بگ

در این مطلب می خواهیم شما را با موارد و موضوعاتی که هنگام خرید جامبو بگ به شما کمک می کند آشنا کنیم، تا شما بتوانید بهترین نوع بیگ بگ که متناسب با کار و فعالیت شماست را به راحتی و با کمترین هزینه خرید کنید.

جامبو بگ سپاهان عرضه کننده انواع مختلف مدل های بیگ بگ، با بهترین کیفیت و کمترین قیمت جامبو بگ آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

راهنمای خرید جامبوبگ و سفارش

در این مقاله می خواهیم معیارهای مهم در انتخاب و خرید بیگ بگ را بررسی کنیم. در درجه اول باید بدانید که جامبوبگ انواع مختف، سایزهای مختلف و کاربردهای مختلفی دارد. از این رو باید ابتدا با این موارد آشنا شوید تا بتوانید در خرید جامبوبگ بهترین انتخاب را داشته باشید.

خرید جامبوبگ به صورت عمده

یکی از عوامل دیگری که در قیمت جامبو بگ تاثیر بسزایی دارد، خرید عمده جامبو بگ می باشد. این کار باعث کاهش چشمگیر هزینه های شما در خرید بیگ بگ می شود.

قیمت انواع کیسه جامبوبگ

کیسه جامبوبگ یا بیگ بگ در واقع یک گونی پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن می باشد. این محصول با ضخامت و ابعاد مختلف و تسمه های محکم در اطراف آن جهت حمل و نقل محصول، طراحی و تولید می گردد. پارچه مورد استفاده جهت دوخت و خرید جامبوبگ با قیمت مناسب موارد زیر می باشد:

 • حلقوی
 • صاف

امروزه استفاده از کیسه های جامبو به دلیل کارایی بالا و به صرفه بودن، بسیار گسترش یافته است. این محصول موجب آسان تر شدن حمل و نقل و سرعت بخشیدن به جابجایی شده است.

خرید از تولید کننده جامبوبگ

خرید بیگ بگ از نظر موضوع کاری

قبل از انتخاب و خرید کیسه جامبو، باید محصول و انتظارات خود را بشناسید. بافت و نوع محصول،  محل نگهداری، نحوه جابجایی و حمل آن، عواملی هستند که به فروشنده کیسه های جامبوبگ کمک می کند تا بهترین نوع از این کیسه ها را متناسب با انتظارات شما با بهترین و نازل ترین هزینه در اختیار شما قرار بدهد. این عوامل بیش از 50 درصد هزینه گونی و بیش از 80 درصد ایمنی محصول را تعیین می کنند.

جامبوبگ سپاهان می تواند شما را در خرید جامبو بگ راهنمایی کند. برای دریافت راهنمایی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

خرید جامبوبگ برای محصولات کشاورزی

یکی از عواملی که در قیمت بیگ بگ تاثیر بسزایی دارد این است که اگر برای نگهداری محصولات کشاورزی از قبیل ذرت، سیب زمینی، کاساوا و یا آرد ریز به بیگ بگ نیاز دارید، باید از کیسه های دایره‌ای شکل استفاده نمایید، که از پارچه با ضخامت متوسط ساخته شده باشد. پارچه با ضخامت متوسط کمک می کند تا تهویه هوا بین داخل و خارج کیسه صورت بگیرد. این امر موجب ماندگاری بیشتر محصول در داخل کیسه بیگ بگ و جلوگیری از کپک زدن می شود. جامبوبگ دایره ای دارای بدنه دایره ای، با تنها یک خط متصل است که بدنه را پایدار و مستحکم می کند.

خرید جامبوبگ برای محصولات معدنی

در صورتی که برای نگهداری مواد معدنی به یک جامبو بگ مانند جامبوبگ قیر نیاز دارید، یا محصولی دارید با زوایای تیز که به راحتی باعث پاره شدن کیسه می شود، باید یک جامبو بگ دایره ای شکل را انتخاب کنید. زیرا بدنه این جامبوبگ ها بسیار ضخیم و مستحکم است و در برخی موارد بصورت دو لایه ساخته می شود، تا از لبه های تیز محصولات معدنی محافظت کند. همانطور که میبیند این عوامل در خرید جامبو بگ بسیار ماثر هستند.

سفارش جامبوبگ مناسب زباله

دیگر عواملی که در قیمت جامبوبگ موثر است این است که در حمل و نقل زباله شما از نوعی کیسه های جامبو بگ استفاده کنید که در حین محکم بودن دارای هزینه بسیار پایینی باشد، تا در حمل این نوع از مواد برای مخاطبان به صرفه باشد.

قیمت بهترین کیسه جامبو بگ

خرید کیسه جامبو متناسب با وزن محصول

یکی دیگر از مواردی که در قیمت بیگ بگ تاثیر بسزایی دارد، میزان وزن محصول است. وزن محصول برای موارد زیر مورد توجه باید قرار بگیرد:

 • متناسب بودن وزن با اندازه کیسه
 • نوع پارچه استفاده شده
 • تناسب کمبربندها با وزن محصول
 • نوع شکل کیسه جامبو

نکته: رعایت کردن تمامی موارد ذکر شده باعث می شود تا ما بهترین نوع کیسه بیگ بگ را با مناسب ترین قیمت تهیه نماییم. در صورتی که در خرید جامبو نیاز به مشاوره و کمک دارید می توانید از کارشناسان ما در شرکت جامبوبگ سپاهان استفاده نمایید.

جامبو بگ مخصوص پر کردن و تخلیه محصول

یکی از عوالی که در قیمت جامبوبگ تاثیر زیادی دارد این است که با توجه به نوع محصول، حتما از کیسه های بیگ بگ مناسب با آن محصول استفاده نمایید. به طور مثال اگر می خواهید محصول شما از رطوبت و تابش مستقیم نور آفتاب و حشرات در امان باشد حتما از کیسه هایی استفاده کنید که درب آنها به طور کامل بسته و مهروموم شوند.

اگر از دستگاه و جایگاه مخصوص تخلیه برخوردارید، برای جلوگیری از اتلاف قسمتی از محصول خود،   حتما از کیسه های جامبو بگ مخصوص این کار استفاده نماید.

جامبوبگ متناسب با نحوه حمل و نقل

برای حمل محصول خود با کیسه های جامبو ماشین آلات متفاوتی از قبیل لیفتراک، جرثقیل سقفی، جرثقیل زمینی و…. وجود دارد که برای حمل جامبو بگ سیمان از آنها استفاده میشود، در نتیجه وسیله حمل و نقل شما بر اندازه و طراحی بند و همچنین ضخامت جامبوبگ تأثیر دارد. اگر برای انتخاب و خرید جامبو بگ مناسب دچار تردید هستید، می توانید با کارشناسان بیگ بگ سپاهان صحبت کنید و از آنها مشاوره های لازم را بگیرید.

قیمت بیگ بگ مناسب برای استفاده مجدد

یکی از عوالی که در قیمت جامبوبگ تاثیر بسزایی دارد این است که اگر شما قصد دارید از کیسه های جامبو فقط برای یک مرتبه استفاده نمایید، بیگ بگی را تهیه نمایید که ضریب امنیت آن زیر 5:1 باشد. اما اگر می خواهید چندین مرتبه از کیسه های جامبو بگ استفاده نمایید، بیگ بگ هایی را تهیه نمایید که ضریب امنیت آنها 6:1 می باشد. اگر این مورد را رعایت نمایید علاوه بر امنیت جانی، هزینه شما را بسیار کاهش می دهد.

بهترین مرکز خرید جامبو بگ کجاست؟

برای مشاوره حرفه ای و اطمینان از کیفیت محصول خود یک مرکز معتبر فروش جامبو بگ را جهت خرید کیسه جامبو بگ انتخاب کنید. جامبوبگ سپاهان با سال ها سابقه و همکاری گسترده با مشتریان مختلف آماده ارائه بهترین مشاوره و همکاری جهت خرید کیسه جامبو بگ می باشد. جهت ارتباط با ما با شماره های ۰۹۱۳۱۶۶۵۰۱۳۰۹۱۹۱۴۸۲۳۴۳ تماس حاصل فرمایید.

سفارش گونی بیگ بگ

انواع مختلف سایز کیسه جامبو برای سفارش

ارتفاعxعرضxطول

 • 70*70*70 CM
 • 90*90*90 CM
 • 90*90*120 CM
 • 110*110*140 CM
 • 87*110*100 CM
 • 90*90*150 CM
 • 99*99*200 CM
 • 95*95*140 CM
 • 95*95*95 CM
 • 95*95*18 CM
پیمایش به بالا
به بالا بروید