سفارش و خرید بهترین جامبو بگ سیمان در ایران

بهترین جامبو بگ سیمان در ایران

جامبو بگ انواع مختلفی دارد که با توجه به کاربردهای مختلف از مدل های مختلف آن ها استفاده می شود. یکی از نوع های آن که استفاده زیادی نیز دارد، جامبو بگ سیمان می باشد. قبل از معرفی جامبو بگ سیمان، بهتر است با جامبو بگ آشنا شوید و با انواع آن و همچنین مزایای آن آشنا گردید.

جامبو بگ چیست؟

جامبوبگ که با نام های دیگری همچون بیگ بگ ، بالک بک ، کیسه های فله بر و … نیز شناخته می شود، کیسه های بزرگی می باشند که برای انبار کردن یا حمل محصولات خشک سیال و … مورد استفاده قرار می گیرند. بیگ بگ ها از پارچه های بافته شده پلی پروپیلن تولید می شوند. این محصولات در اندازه مختلفی تولید می شوند و با توجه به نوع محموله و نیاز مشتری تنوع زیادی دارند. به طور مثال مشتری ای که برای حمل سیمان می خواهد از جامبو بگ استفاده کند، باید توجه داشته باشد که هنگام خرید جامبو بگ سیمان، نوع محصول را در نظر بگیرد و با توجه به آن اندازه مناسب را خریداری کند.

بیگ بگ ها با ظرفیت های مختلف از 500 تا 2000 کیلو گرم و حتی تا حجم 3 مترمکعب نیز تولید می شوند، که این ظرفیت بستگی به درخواست و نیاز مشتری دارد. همچنین می توان برای آن ها دسته های مناسبی در نظر گرفت که بتوان با استفاده از لیفتراک یا جرثقیل به آسانی بلند و جابجا کرد.

همانطور که اشاره کردیم، جامبو بگ تنها برای نگهداری و حمل مواد خشک سیال استفاده نمی شود و برای حمل و جابجایی بسیاری دیگر از محمولات و کالاها از آن استفاده می شود. امروزه در صنایع و مراکز مختلفی برای بسته بندی محصولات خود از بیگ بگ ها استفاده می کنند.

جهت خرید جامبوبگ قیر کلیک نمایید

مزایای استفاده از جامبو بگ

خرید جامبو بگ سیمان

قبل از این که به معرفی کیسه جامبو سیمانی بپردازیم، مزایای کلی جامبو بگ را برای شما آورده ایم. گرچه بسیاری از این مزایا، شامل جامبو بگ سیمانی نیز می شود.

 • ایمنی و آسانی بارگیری
 • عدم افت بار
 • جابجایی آسان توسط لیفتراک و جرثقیل و وسایل مانند آن
 • حمل بسته ها بسیار آسان و سریع می شود.
 • می توان آن ها را با تریلرهای بدون سقف و حفاظ حمل کرد.
 • در هزینه های بسته بندی و حمل و نقل صرفه جویی می شود.
 • در برابر رطوبت ایمن است و برای موادی که رطوبت به انها آسیب می زند یک گزینه خوب است.
 • می توان مواد در کنار یکدیگر در انبار نگهداری کرد.
 • فضای کمتری در انبار اشغال می کند.
 • به آسانی می توان از انبار موجودی گیری کرد.
 • امکان استفاده مجدد و بازیافت از کیسه ها

جامبو بگ سیمان

همانطور که می دانید، مصالح ساختمانی همچون قیر، سیمان، گچ و … به یک بسته بندی مناسب نیاز دارند که بتوان آن ها را به راحتی جابه جا و یا انبار کرد و همچنین مراقبت از آن آسان تر شود. از این رو بسته بندی ای که برای آن ها خیلی مناسب است، جامبو بگ می باشد. کیسه جامبو بگ سیمان با کیسه هایی که برای محصولات دیگر استفاده می شود، تفاوت دارد.

به طور مثال از جامبو بگ هایی که با پارچه ۱۳۵ گرم به صورت ته بسته ساخته می شود جهت جابجایی اجسامی با وزن جرمی سبک و حجم بالا استفاده می شود، مانند انواع الیاف های طبیعی و مصنوعی و علوفه. اما برای استفاده جهت سیمان باید جنس پارچه کمی قویتر باشد.

اگر شما هم محصولات فله ای یا سیمان دارید و می خواهید یک بسته بندی مناسب تهیه کنید، می توانید با کارشناسان ما در جامبو بگ سپاهان تماس بگیرید. فروش بیگ بگ سیمانی و انواع دیگر بیگ بگ ها در این مجموعه صورت می گیرد و از این رو برای انتخاب مناسب ترین نوع و همچنین قیمت جامبو بگ سیمان می توانند شما را راهنمایی کنند.

قیمت کیسه جامبو سیمان

با توجه به تنوع بیگ بگ ها و همچنین امکان تولید سفارشی آن ها، قیمت ها نیز متفاوت هستند. جنس پارچه استفاده شده، ظرفیت، تعداد دسته به کار رفته در آن و … مواردی هستند که در قیمت جامبوبگ سیمان تاثیر گذار هستند.

شرکت جامبو بگ سپاهان که تولید کننده کیسه های جامبو بگ می باشد، می تواند قیمت فروش جامبو بگ سیمانی را با توجه به نیاز و کاربرد، به شما بدهد. برای دریافت قیمت می توانید با کارشناسان مجموعه (۰۹۱۳۱۶۶۵۰۱۳۰۹۱۹۱۴۸۲۳۴۳) تماس بگیرید.

خرید کیسه جامبو سیمان یک تنی

خرید کیسه جامبو سیمان یک تنی

با توسعه و پیشرفت صنعت ساختمان و مصالحی که در آن استفاده می شود، نیاز به خرید کیسه جامبوهای یک تنی مورد نیاز شد. یکی از کاربردهای این کیسه ها به عنوان جامبو بگ سیمانی است. حتی بسیاری از کارخانه ها و مراکز علاوه بر درخواست خرید جامبو بگ سیمانی به صورت سفارشی، م یخواهند که لوگو مجموعه انها نیز روی آنها چاپ شود که جلوه بهتری به بسته بندی ها بدهد.

صادرات کیسه جامبو سیمانی

امروز صادرات انواع بیگ بگ ها نیز انجام می شود. از آنجایی که برای حمل، جابه جایی و نگهداری موادی همچون سیمان، همه به دنبال یک کیسه مرغوب می باشند، جامبو بگ توانسته جایگاه خوبی را به خود اختصاص دهد. در واقع کیسه ای که برای صادرات است باید از متریال خوبی ساخته شود و همچنین از نظر اندازه و طراحی استانداردهای لازم را داشته باشد. در حال حاضر جامبو بگ ها در کارخانه های زیادی مورد استفاده قرار می گیرند و این به دلیل مناسب بودن این کیسه از هر لحاظی است.

بهترین مرکز فروش جامبو بگ سیمان در ایران کجاست؟

شرکت جامبو بگ سپاهان ، تولیدکننده انواع کیسه های بیگ بگ، جامبوبگ، بیتوبگ، پالت بگ و…، توانسته با جلب رضایت مشتریان زیادی یکی از بهترین مراکز برای خرید انواع جامبو بگ و همچنین بیگ بک سیمانی باشد.

این مجموعه جهت انتخاب بهترین کیسه جامبو، با توجه به کاربرد و نیاز  شما، مشاوره های لازم را به شما می دهد. از این رو شما مطمئن خواهید بود که بهترین و درست ترین انتخاب را خواهید داشت. جهت ارتباط با کارشناسان این مجموعه با شماره های ۰۹۱۳۱۶۶۵۰۱۳۰۹۱۹۱۴۸۲۳۴۳ تماس حاصل فرمایید.

پیمایش به بالا
به بالا بروید